Author: p***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: とても可愛いです。
Màu sắc: Màu nâu Mocha | 2 photo(s)
Price: 241.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Mocha Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 190 g |
| Chiều dài | 56 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb260313130451959685428 |
Overall Rating: 4.75/5
Author: p***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: とても可愛いです。
Màu sắc: Màu nâu Mocha | 2 photo(s)
Author: 8***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: すっごく可愛い!過去いち♡
Màu sắc: Màu nâu Mocha
Author: g***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: lindainda linda linda linda linda linda linda linda linda linda linda linda
Màu sắc: Màu nâu Mocha
Author: n***m
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: まだわからん!!!!はつうぃっぐ!WWWWWWWWWWWW
Màu sắc: Màu nâu Mocha